Oferta pracy

Grafik

Locon Sp. z o.o.O firmie

Locon Sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Locon Sp. z o.o., właściciel brandu BezpiecznaRodzina.pl

Oferujemy to, co najcenniejsze - bezpieczeństwo rodziny dzięki gamie jedynych na polskim rynku tak zaawansowanych rozwiązań technologicznych opartych o lokalizację. Jesteśmy liderem polskiego rynku parasolowych usług zapewnienia bezpieczeństwa opartych o najnowszą technologię.

Jako lider polskiego rynku szukamy ambitnych osób skoncentrowanych na wynikach popartych najwyższymi standardami egzekucji w oparciu o najnowocześniejsze technologie zarządzania.

Aplikuj, jeśli chcesz osiągnąć sukces razem z naszą firmą.
Grafik
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie ambitne zadania mamy dla Ciebie?

Projektowanie graficzne i rozbudowa sklepu bezpiecznarodzina.pl.
Projektowanie materiałów na potrzeby prowadzenia kampanii reklamowych i marketingowych (newsletterów, banerów reklamowych, landing page).

Jak chcesz osiągnąć sukces, to powinieneś:
  • Posiadać minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku.
  • Posiadać pomysłowość oraz umiejętności graficzne pozwalające na pracę twórczą (projektowanie layoutu oraz innych elementów UI).
  • Posiadać praktyczne umiejętności projektowania za pomocą programów graficznych (np. Photoshop, Sketch).
  • Mieć znajomość zasad w projektowaniu Mobile Responsive Web Design.
  • Posiadać kreatywność, pasję i zaangażowanie.
  • Być sumiennym, starannym, punktualnym i odpowiedzialnym pracownikiem.
  • Mieć doskonałą organizację pracy własnej.
  • Posiadać umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.
  • Dbać o szczegóły.
Mile widziane:
  • Znajomość wymogów biznesowych i layoutowych E-Commerce
  • Umiejętności projektowania interfejsów użytkownika, doświadczenia  z  UX
Wynagradzamy zwycięzców:
  • Im większy sukces, tym większa premia.
  • Pensja adekwatna do umiejętności.
  • Mistrzowie egzekucji mają możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej.
  • Owocowe poniedziałki i cykliczne imprezy integracyjne.
  • Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, Multisport).
  • Nowoczesna kultura pracy.
  • Praca w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy