Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Match-Trade Technologies

Grafik

Match-Trade TechnologiesO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 18 mar 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie graficzne stron internetowych (strony produktowe, dodawanie zmian na istniejącej stronie firmy – wersja desktop i mobile)

  • Wsparcie przy projektach interfejsów aplikacji

  • Materiały graficzne oraz proste animacje (np. gif) na social media

  • Kreacja graficzna prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii online

  • Projekt graficzny oraz składanie newsletterów

  • Projektowanie oraz składanie broszur produktowych – eksport broszur w wersji do druku

  • Projekty graficzne materiałów reklamowych/ budek na potrzeby targów EXPO

  • Obróbka graficzna dokumentów prawnych oraz ofertowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi narzędzi Adobe

  • Kreatywność oraz znajomość najnowszych trendów w projektowaniu grafiki oraz dobry gust

  • Samodzielność, aktywne przedstawianie pomysłów i proponowanie ciekawych rozwiązań

  • Znajomość środowiska internetowego, zasad projektowania i dobrych praktyk web usability, responsive web design (lub PWA)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Portfolio zrealizowanych projektów

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie IT o zasięgu międzynarodowym

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dostosowania do grafiku zajęć na uczelni)

  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Miłą atmosferę oraz wsparcie doświadczonych profesjonalistów

  • Fajną atmosferę i dobrą lokalizację biura w centrum Warszawy – możliwość pracy zdalnej

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów transakcyjnych oraz rozwiązań dla rynków finansowych oraz kryptowalut.

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Grafik.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kogo szukamy – opis stanowiska:

Osoby na stanowisko Grafika, która dołączy do zespołu marketingu aby wesprzeć doświadczoną Senior Graphic Designer w codziennej pracy.

Nasze projekty są tworzone w InDesign oraz Illustrator ale jeśli pracujesz w Photoshop i chętnie uczysz się nowych narzędzi to też dobrze.

Szukamy osoby wszechstronnej, która poza grafiką mogłaby również tworzyć proste strony oraz animacje.

Fajnie jeśli masz już doświadczenie w podobnej pracy ale zaradność, logiczne myślenie i chęć nauki są dla nas równie ważne.

Aplikacje (CV wraz z portfolio) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

co to?