Oferta pracy

Grafik

EARLY STAGEO firmie

EARLY STAGE

Oksywska 23

Warszawa

Early Stage to sieć szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie w mieszkaniu, jako mała rodzinna firma. Dziś prowadzimy ponad 500 placówek w całej Polsce, w których uczymy 36.000 uczniów. Fundamentem Early Stage jest system wartości oparty na: relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku. Nie mamy dress code’u, mamy za to lata doświadczenia, a mimo to luźną startup’ową atmosferę. Do naszego zespołu centralnego poszukujemy grafika. Jeśli jesteś osobą samodzielną w działaniu, skrupulatną, a zarazem kreatywną i pomysłową, to szukamy właśnie Ciebie!

Grafik

Obowiązki:

  • Tworzenie materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, banery reklamowe, broszury informacyjne) w oparciu o brand book
  • Projektowanie grafik na potrzeby kreacji reklamowych online oraz social media
  • Tworzenie materiałów graficznych dla partnerów zewnętrznych (druk, banery reklamowe)
  • Dbanie o spójny wizerunek firmy
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu grafik
  • Bardzo dobra znajomość programów Adobe (głównie Illustrator lub InDesign)
  • Doświadczenie w tworzeniu grafik do kampanii sprzedażowych (Google i Facebook)
  • Dbałość o szczegóły, kreatywność i pomysłowość
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w tworzeniu grafik z branży usługowej będzie atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia) *w trosce o bezpieczeństwo kandydatów i współpracowników, w chwili obecnej pracujemy i rekrutujemy zdalnie
  • Benefity - kartę sportową, opiekę medyczną, szkolenia
  • Startup'ową atmosferę, dobrą kawę oraz kameralne biuro z ogrodem w spokojnej części Warszawy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne