Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kreacja:

- logotypów i systemów identyfikacji wizualnej,

- reklam do kampanii prasowych i internetowych,

- grafik na socialmedia,

- stron www i aplikacji,

- prezentacji i ikonografik,

- gadżetów i materiałów reklamowych,

- wizualizacji raportów danych i analiz,

- skład DTP,

- animacji i obróbka wideo.

Współpraca z działami:

- marketingu,

- sprzedaży,

- reklamy,

- digital,

- analiz,

- redakcją.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • portfolio wykonanych prac,

  • preferowane wykształcenie graficzne/artystyczne,

  • znajomość poligrafii i zasad przygotowania do druku,

  • zmysł estetyczny i artystyczny, kreatywność, pomysłowość, otwartość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami w tym samym czasie,

  • biegła znajomość pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, Indesign, Kreator html5 (Adobe Animate, GoogleWebdesigner).

Mile widziane

  • Affter Effects,

  • Premiere Pro,

  • Muse,

  • Dreamweaver,

  • CSS, HTML, JavaScript,

  • znajomość narzędzi badania rynku.

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej, wciąż rozwijającej się firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem na polskim rynku,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • wielotorowość zadań wykluczająca monotonię i nudę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bonnier Business Polska

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Jesteśmy wydawcą dziennika „Puls Biznesu” oraz portali bankier.pl. pb.pl i pulsmedycyny.pl. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów w celu osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Przewiń do profilu firmy