Oferta pracy

Grafik

UPC PolskaO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe InDesign

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kreacji (BTL) zgodnie z identyfikacją wizualną marki we współpracy z członkami zespołu komunikacji marketingowej,

  • aktualizacja istniejących materiałów marketingowych (m.in. ulotek, plakatów, dokumentów),

  • przygotowywanie projektów oraz materiałów promocyjnych do druku,

  • wsparcie bieżącej pracy działu marketingu w przygotowywaniu prezentacji i realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie (1-2 lata) w podobnej roli w dziale marketingu lub w biurze graficznym,

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe inDesign, Adobe Illustrator i Adobe Photoshop),

  • kreatywność, nieszablonowe myślenie i zmysł estetyki,

  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość technik przygotowania różnych materiałów do druku,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego działania przy zachowaniu wysokiej jakości i staranności,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej w perspektywicznej branży,

  • pracę w zgranym i wspierającym zespole oraz możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach,

  • możliwość pracy w modelu Agile Working (elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej),

  • świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC),

  • dogodną lokalizację biura (na pograniczu Woli i Śródmieścia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy