Oferta pracy

nr ref. MAR/04/2021
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
C.H.Beck

Grafik

C.H.BeckO firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, banery reklamowe, katalogi produktów) we współpracy z działem marketingu

  • projektowanie grafik na potrzeby kreacji reklamowych online oraz social media

  • projektowanie landing page reklamowych

  • kreowanie nowych rozwiązań graficznych

  • dbanie o spójny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu grafik – udokumentowane portfolio

  • bardzo dobra znajomość programów Adobe (Illustrator, InDesign, PhotoShop)

  • doświadczenie w tworzeniu grafik do kampanii sprzedażowych (Google i Facebook)

  • dbałość o szczegóły, kreatywność i pomysłowość

  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i współpracy w zespole

  • nastawienie na cel i jakość

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia banerów w technologii html5

  • umiejętność montażu wideo

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę cywilnoprawną

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • możliwość pracy częściowo zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach

  • pracę w zgranym Zespole

  • ciekawe wyzwania w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pełną energii i zaangażowania, jednocześnie szukasz ciekawych, nowych projektów - dołącz do zespołu Marketingu w C.H.Beck.