Oferta pracy

Grafik

DOZ.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

DOZ.pl

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne materiałów offline

  • projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.)

  • tworzenie kreatywnych grafik reklamowych

  • dbanie o spójność tworzonych materiałów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign

  • mile widziana znajomość programów: Animate, After Effects

  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku

  • portfolio – warunek konieczny

To oferujemy

  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne