Logo Pracuj.pl

Grafik

DOZ.plO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DOZ.pl

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne materiałów offline
  • projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.)
  • tworzenie kreatywnych grafik reklamowych
  • dbanie o spójność tworzonych materiałów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • mile widziana znajomość programów: Animate, After Effects
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku
  • portfolio – warunek konieczny

To oferujemy

  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Grafik, Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa