Oferta pracy

Grafik

Grupa Eurocash – Kontigo Sp. z o.o.O firmie

  • Taśmowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Eurocash – Kontigo Sp. z o.o.

Taśmowa 7A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

  • Adobe InDesign

  • Adobe Acrobat DC

  • Adobe Bridge

  • Blender

Mile widziane

  • Adobe After

  • Adobe Effects

  • Adobe Animate

  • Adobe Premiere

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie kreatywnych koncepcji dla obecnych i nowych marek Kontigo, również animacje

  • Przygotowywanie zdjęć produktowych do publikacji w mediach

  • Optymalizowanie plików graficznych (retusz, kadrowanie, zmiana rozmiaru zdjęć produktowych, tworzenie małych kolaży etc.)

  • Przygotowywanie materiałów do druku

  • Przygotowywanie renderów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie zawodowe jako projektant/grafik i możesz przedstawić przykłady swoich prac

  • Swobodnie obsługujesz Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat DC, Adobe Bridge, Blender

  • Potrafisz pracować samodzielnie, pod presją czasu i w zmiennym środowisku

  • Kreatywność, otwarta i pełna pomysłów głowa - na pewno się przyda!

  • Znajomość dodatkowych programów Adobe (After, Effects, Animate, Premiere)

  • Znajomość DTP

To oferujemy

  • Stałą i stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę stacjonarną w komfortowym biurze w Warszawie, ul. Taśmowa

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie

  • Szeroki pakiet benefitów i korzyści pozapłacowych dla pracowników (darmowa opieka medyczna, bony i paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kart sportowych, imprezy integracyjne, bilety na wydarzenia kulturalne i wiele innych)

  • Zniżki na produkty dla pracowników

Kontigo to nowoczesna sieć sklepów kosmetycznych z produktami dedykowanymi tylko kobietom. Znajdziesz u nas wiele nowości z rynku kosmetycznego, produkty do makijażu, pielęgnacji ciała i twarzy oraz ekskluzywne marki na wyłączność. Aktualnie rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy – odwiedź nas w jednym z naszych sklepów w Poznaniu lub Warszawie oraz na www.kontigo.com.pl!

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto dołączyć do Kontigo? Ponieważ:

  • Jesteśmy pierwszą siecią sklepów kosmetycznych w Polsce oferującą tak nowoczesny i szeroki zakres produktów i usług

  • W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty kosmetyczne i akcesoria, jakich potrzebuje kobieta, by poczuć się zadbana i podkreślić swoją urodę

Co robimy w Kontigo?

Dbamy o kobiety i chcemy, by goszcząc w naszym sklepie każda mogła poczuć się piękna i zadbana

Fachowo doradzamy w każdym aspekcie – sztuce makijażu oraz pielęgnacji

Dajemy możliwość swobodnego wypróbowania produktów w naszej specjalnej strefie testowania

Dowiedz się więcej o filozofii Kontigo na naszej stronie www.kontigo.com.pl oraz www.facebook.com/kontigo

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez przycisk poniżej, wraz z dołączeniem przykładowego portfolio prac.