Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Collegium CivitasO firmie

  • plac Defilad 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Collegium Civitas

plac Defilad 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie reklam do kampanii ATL i BTL

  • projektowanie i opracowywanie materiałów graficznych do druku takich jak: ulotki, katalogi, plakaty, banery wielkoformatowe

  • opracowywanie i tworzenie grafik pod komunikację w mediach społecznościowych (facebook, linkedin, instagram) i reklam internetowych

  • tworzenie prezentacji i animacji

  • fotografowanie - sesje zdjęciowe indywidualne oraz eventy, obróbka zdjęć

  • opracowywanie krótkich form video

  • projektowanie makiet stron internetowych

  • dostosowywanie i wykorzystywanie gotowych szablonów graficznych

Nasze wymagania

  • znajomość Adobe Photoshop

  • znajomość Adobe Illustrator

  • znajomość Adobe InDesign

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość aktualnych trendów graficznych

  • portfolio – prosimy o załączenie linku

Mile widziane

  • znajomość innych programów z pakietu Adobe np. Adobe Premiere oraz Effects

  • dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku szkolnictwa wyższego

  • pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta (PKiN)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w szkoleniach zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Zatrudnia światowej klasy ekspertów, specjalistów z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Przed absolwentami otwiera szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym dzięki porozumieniom z zagranicznymi uniwersytetami, współpracy z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów i organizacji pozarządowych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

Aplikacje zawierające CV prosimy przysyłać do 18 czerwca 2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami (k/m).

Spotkania odbywać się będą w trybie on line lub stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności w siedzibie Uczelni.