Oferta pracy

Grafik

Fargotex Sp. z o.o.O firmie

  • Solec 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fargotex Sp. z o.o.

Solec 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie identyfikacji wizualnej marki;

  • Projektowanie kompozycji graficznych na potrzeby online;

  • Dbałość o spójny wizerunek materiałów graficznych;

  • Projektowanie materiałów reklamowych i informacyjnych;

  • Opracowanie koncepcji materiałów graficznych;

  • Kreatywne projektowanie i adaptacja projektów graficznych na potrzeby kolekcji.

Nasze wymagania

  • Poczucie estetyki, kreatywność, zdolności manualne, chęć dalszego doskonalenia;

  • Doświadczenie w tworzeniu animacji i grafik do kampanii marketingowych online;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły;

  • Znajomość programów: Photoshop, InDesigna, Illustrator;

  • Projektowanie w modelu 3D;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;

  • Pracę w kreatywnym środowisku ludzi oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Dofinansowanie karty Mulitisport oraz do wyboru pakietu medycznego lub ubezpieczenia na życie;

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi