Oferta pracy

Grafik

ROBYGO firmie

ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych

  • Przygotowywanie key visuals dla kampanii marketingowych

  • Przygotowywanie plików produkcyjnych do druku

  • Obróbka materiałów marketingowych

  • Pomoc w przygotowaniach kampanii marketingowych: banery reklamowe, OOH, publikacje cyfrowe, materiały POS(np. broszury, ulotki) oznakowanie biur etc.

  • Projektowanie identyfikacji wizualnych marki i produktów

Nasze wymagania

  • Znajomość oraz swobodne posługiwanie się programami: Pakiet Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign oraz Corel Draw

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - grafik, grafik kreatywny, webdesigner

  • Wiedza z obszaru webdesign, graficznej komunikacji marketingowej w Internecie np. bannery, mailingi)

  • Mile widziana znajomość podstawowego projektowania przestrzennego 3d

  • Znajomość zasad w przygotowaniu materiałów do druku (druk cyfrowy i offsetowy)

  • Doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Terminowość, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu z kilkoma projektami jednocześnie

  • Doświadczenie udokumentowane w portfolio (Aplikacje bez Portfolio nie będą rozpatrywane)

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku deweloperskim

  • Pracę ukierunkowaną na tryb zadaniowy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie