Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

ALWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie grafik na Amazon- typu EBC (rozszerzona informacja o produkcie) / storefront (sklep marki) / graficzne przedstawienie wymiarów produktu etc.;

  • Przygotowywanie infografik produktów;

  • Tworzenie etykiet i opakowań produktowych spójnych z identyfikacją wizualną marek;

  • Nanoszenie zmian na grafiki i etykiety zgodnie z aktualnymi wytycznymi;

  • Obróbka zdjęć oraz ich modyfikacja według zapotrzebowania;

  • Pomoc przy tworzeniu i obróbce krótkich filmików produktowych;

  • Współpraca przy tworzeniu grafik na stronę www i social media – współtworzenie koncepcji kreatywnej marki oraz dbanie o jej spójną komunikację wizualną.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie graficzne 2-3 lata;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, terminowość i dokładność;

  • Proaktywność;

  • Profesjonalizm, zmysł artystyczny, dbałości o szczegóły oraz kreatywność;

  • Komunikatywność, wyobraźnia, pomysłowość;

  • Umiejętność dostosowania się do zmian prawnych względem edycji projektów graficznych;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Zdolność do wielozadaniowości i ustalania osobistych celów w celu dotrzymania ustalonych terminów.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wymagań stanowiska

  • Ubezpieczenie medyczne- bez dopłat

  • Karta sportowa- bez dopłat

  • Luźną atmosferę w pracy, bez sformalizowanej struktury i przygnębiającego dress code

  • Współpracę z ludźmi zawsze gotowymi do pomocy

  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Creative Deco to marka istniejąca od roku 2015, obecna ze swoimi produktami na rynkach europejskich. Firma oferuje profesjonalne artykuły produkowane w Europie z naturalnych surowców, takich jak drewno, szkło, bawełna czy papier dedykowane dla artystów, plastyków oraz hobbystów, czy też dzieci lubiących kreatywne zabawy.

Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy utalentowanej osoby, gotowej wspomóc nas w wymiarze nie niższym niż ¾ etatu na stanowisku: Grafik.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz że Creative Deco to miejsce, w którym możesz się odnaleźć- aplikuj za pomocą przycisku poniżej. Chętnie przejrzymy też Twoje portfolio.

Pamiętaj o klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych w CV- bez tego nie będziemy mogli się do Ciebie odezwać.