Oferta pracy

Grafik

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji oraz tworzenie animacji,

  • kreacja i wykonanie grafik na potrzeby promocji i innych akcji w ramach kampanii do online'u (social media, bannery, mailingi, strona www),

  • przygotowanie materiałów do druku,

  • projektowanie i przygotowanie prezentacji,

  • praca nad zachowaniem spójnej estetyki w wyżej wymienionych materiałach.

Nasze wymagania

  • portfolio prac prezentujące wszechstronność i umiejętność koncepcyjnego myślenia, tworzenia kampanii oraz zmysł projektowania na wysokim poziomie zarówno w digitalu jak i w druku,

  • doświadczenie w pracy w środowisku Adobe (znajomości programów After Effects, Animate, Photoshop, Illustrator i InDesign),

  • samodzielność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy,

  • kreatywność, zaangażowanie i elastyczność w podejściu do projektów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane

  • wykształcenie plastyczne,

  • doświadczenie w pracy w zespole redakcyjnym (prasa, medium internetowe, wydawnictwo).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę w której sam wybierzesz odpowiadający Ci model pracy, bo w Grupie Agora każdy samodzielnie określa, czy chce pracować w pełni zdalnie czy w modelu hybrydowym,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • pracę nad ciekawymi projektami,

  • dostęp do pakietu benefitów (karty Multisport, zniżki do kina, na książki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów)

  • do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy