Logo Pracuj.pl

Grafik

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii komunikacji bezpośredniej marki RTV EURO AGD,
  • ścisła współpraca z osobami przygotowującymi kampanie marketingowe,
  • współtworzenie koncepcji kampanii i koncepcji kreatywnych,
  • samodzielne przygotowywanie grafik (koncepcje kreatywne, KV, bannery, www) lub adaptacja już istniejących (przeformatowania),
  • dbałość o spójność wizerunkową marki w przygotowywanych materiałach,
  • przygotowywanie infografik i gifów,
  • poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań projektowych (digital media),
  • wsparcie graficzne w przygotowywaniu prezentacji i podsumowań,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku grafika w dużej firmie lub agencji marketingowej,
  • min. roczne doświadczenie w przygotowywaniu materiałów graficznych do kampanii marketingowych,
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat, kierunki: grafika lub powiązane,
  • znajomość programu Adobe,
  • znajomość trendów rynkowych w obszarze designu,
  • umiejętność tworzenia formatów dynamicznych (gify),
  • doświadczenie w tworzeniu infografik,
  • kreatywny copywriting,
  • znajomość HTML (mile widziane),
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • proaktywność, pozytywne nastawienie i samodzielność w działaniu,
  • zdolności interpersonalne – łatwość nawiązywania relacji z ludźmi, umiejętność jasnego wyrażania myśli w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną atmosferę w pracy w energicznym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Grafik, Warszawa