Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Nizio Design International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku grafika będzie odpowiedzialna za opracowywanie elementów graficznych wystaw i ekspozycji muzealnych oraz identyfikacji wizualnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe graficzne

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku poparte portfolio

  • Biegła obsługa i znajomość programów pakietu Adobe [platforma PC]

  • Umiejętność czytania rysunków architektonicznych

  • Pasja do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucie estetyki

  • Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy, również w teamie kreatywnym

  • Chęć rozwoju, nauki, otwartość i determinacja w osiąganiu celów

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie przy opracowywaniu projektów wystaw i ekspozycji muzealnych

  • Doświadczenie w zakresie DTP

To oferujemy

  • stałą pracę w renomowanym biurze architektonicznym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Biuro architektoniczne Nizio Design International o międzynarodowej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko GRAFIK.