Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

ITP S.A.

ITP S.A.

Domaniewska 37

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kreatywnych koncepcji wizualnych na potrzeby kampanii reklamowych;

  • współudział w tworzeniu idei kreatywnych kampanii reklamowych;

  • projektowanie materiałów graficznych na stronę internetową, do mediów społecznościowych, na potrzeby e-commerce oraz e-mailingu;

  • projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku;

  • dbałość o spójną komunikację wizualną dla każdej z marek;

  • koordynacja produktowych sesji zdjęciowych, retusz zdjęć.

Nasze wymagania

  • znajomość programów graficznych – InDesign, Photoshop, Illustrator /te programy to must/

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku grafika

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby online oraz w przygotowywaniu materiałów do druku

  • konieczne portfolio

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo – rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy