Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

FCGROUP sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 30
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

FCGROUP sp. z o.o.

Przemysłowa 30

Warszawa

FCGROUP sp. z o.o. jest właścicielem jednej z najpopularniejszych marek streetwearowych w Polsce-Local Heroes.

Local Heroes założona w 2013 roku od początku zaskakuje i łamie zasady. Szturmem podbiła serca młodych dziewczyn, które z jednej strony lubią czuć się sexy, a z drugiej chcą być niezależne. Projekty Local Heroes noszą też ikony popkultury i naczelne bad girls: Rihanna, Miley Cyrus i Cara Delevingne.

T-shirty i bluzy z dwuznacznymi sloganami, topy i sukienki idealne na imprezęoraz wyraziste akcesoria to znaki rozpoznawcze marki.  #breakingrulessince2013

 www.localheroesstore.com    Instagram     Facebook

Grafik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie materiałów promocyjnych marki
  • Współpraca z działem E-commerce w tworzeniu wizualizacji  naszej strony internetowej
  • Współpraca z działem kreatywnym i czynny udział w tworzeniu kolekcji
  • Wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu lookbooków oraz linesheetów

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programów INDESIGN, ILLUSTRATOR i PHOTOSHOP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność współpracy w zespole i dobra organizacja swojego czasu
  • Wysoka dbałość o szczegóły

OFERUJEMY:

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zespole
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie portfolio do przesyłanego CV.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne