Ta oferta pracy jest nieaktualna od 578 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik/Graficzka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUBKO & CO

    SUBKO & CO to dynamicznie rozwiajająca się agencja świadcząca usługi w zakresie marketingu digital. Oferujemy pracę dla ciekawych, międzynarodowych klientów takich jak: Auchan, Le Rustique, UXPin, MATEA, Noreve, Le Matelais Francais czy wielu innych.

    Jeśli chcesz nas lepiej poznać odwiedź naszą stronę internetową lub Facebooka

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy osoby na stanowisko grafika. Do Twoich zadań  będzie należeć projektowanie banerów, broszur do Internetu, gazetek reklamowych oraz prostych stron internetowych.
    • Oferujemy pracę w wymiarze 3/4 etatu. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy, przy Nowym Świecie, 10 minut od Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, InDesign czy Illustrator.
    • Dbałość o szczegóły.
    • Kreatywność.
    • Optymizm, pozytywne podejście do rozwiązywania problemów.
    • Chęć nauki i samodoskonalenia się.

    Oferujemy:

    • Oferujemy pracę na 3/4 etatu, możliwość współpracy z wesołym i dynamicznym teamem.
    • Wynagrodzenie zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SUBKO & CO z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania. Do swojej aplikacji dołącz portfolio prac, w tytule wiadomości umieść nazwę stanowiska, o które się ubiegasz.