Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Orientana jest producentem wysokiej jakości kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich. Jesteśmy polską marką, która swoją ofertę kieruje do drogerii, aptek, sklepów ekologicznych i zielarni. W asortymencie mamy kosmetyki do twarzy, ciała i włosów o unikalnych składach i formułach. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy grafika, który będzie tworzył materiały wizerunkowe firmy.
    Grafik
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie kreacji,
    • tworzenie materiałów graficznych, w tym grafik DTP,
    • projektowanie identyfikacji wizualnej,
    • zapewnienie spójności szaty graficznej realizowanych projektów zgodnie ze strategią marketingową.

    Wymagania:

    • doświadczenie w tworzeniu kreacji oraz grafik DTP,
    • kreatywność,
    • biegła znajomość programów z Ilustrator, Photoshop, In Design,
    • staranność oraz dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność w działaniu i nastawienie na cel,
    • pasja i zaangażowanie w realizowane projekty,
    • umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ciekawej branży,
    • stabilne zatrudnienie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
    • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,
    • możliwość realizacji ciekawych wyzwań dających możliwość wykazania się pomysłowością i kreatywnością,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych - prywatna opieka medyczna.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.