Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Teleopieka Rodzinna Spółka Akcyjna

    Polska Teleopieka Rodzinna S.A. to spółka powołana do realizacji ogólnopolskiego projektu, którego celem jest zbudowanie i uruchomienie systemu stałego monitorowania stanu zdrowia przy jednoczesnym promowaniu aktywności fizycznej, zasad zdrowego żywienia i zachowań prozdrowotnych.

    Partnerami w projekcie są liderzy technologiczni, uniwersytety medyczne, szpitale kliniczne oraz eksperci ds. zdrowia. Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

    Grafik

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • projektowanie graficzne i skład komputerowy materiałów marketingowych firmy,
    • projektowanie, wykonywanie i obróbka zdjęć do folderów promocyjnych,
    • projektowanie layoutów stron internetowych i grafik na potrzeby Internetu
    • przygotowywanie prezentacji multimedialnych,
    • przygotowanie publikacji do druku, w tym materiałów produkcyjnych dla drukarni.

    Wymagania:

    • Minimum 2 letniego doświadczenie zawodowego,
    • Znakomitej znajomości programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
    • Dobrej znajomości pakietu Office ( Word, PowerPoint),
    • Biegła znajomość zasad DTP oraz umiejętność weryfikacji poprawności przygotowanych plików,
    • Umiejętności retuszu oraz obróbki graficznej zdjęć,
    • Umiejętności samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałości o szczegóły,
    • Umiejętność pracy po presją czasu.

    Oferujemy:

    • umowę o współpracy,
    • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń,
    • dobre warunki pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.