Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Warszawa, Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina, ActiveJet, Actis oraz właścicielem SFERIS.PL oraz GRAM.PL. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

    Grafik
    Miejsce pracy: Zamienie

    Opis stanowiska:

    Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego grafika, z pasją, który jest zafascynowany możliwościami Internetu i marketingu z nim związanego.

    Do zadań będzie należało:

    • Projektowanie materiałów marketingowych: internetowe banery reklamowe, mailing, landing page, newslettery, grafiki na social media, obróbka zdjęć z sesji, katalogi, prasa, prezentacje, zaproszenia, ulotki, wizualizacje, itp.
    • Odpowiedzialność za komunikację graficzną od A do Z (od pomysłu, przez proces realizacji, po wdrożenie),
    • Ścisła współpraca z fotografami, copywriterami, Działem Marketingu, Działem e-Commerce, Produktowym, itp.
    • Współpraca z drukarniami i innymi dostawcami zewnętrznymi.

    Wymagania:

    Od kandydatki/ta oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych popartych portfolio,
    • Bardzo dobrej znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, InDesign,
    • Umiejętności tworzenia grafiki dostosowanej do html i css,
    • Kreatywności połączonej z wyczuciem estetyki,
    • Znajomości trendów w projektowaniu (mobile/RWD), zwłaszcza dla rynku e-commerce,
    • Samodzielnego przygotowywania materiałów do druku DTP,
    • Zainteresowania UI / UX,
    • Znajomości trendów WebDesignu,
    • Umiejętności dostrzegania celów grupowych jako priorytetowych,
    • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    W zamian mamy dla Ciebie:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
    • Kontakt z produktami najnowszej technologii
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną
    • .....a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

    Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)