Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Web Designer k/m

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów do nowych stron www;

  • Bieżąca aktualizacja i optymalizacja istniejących stron www;

  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby on-line (mailingi, newslettery, bannery, landing page);

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social media;

  • Projektowanie interfejsów użytkownika;

  • Współtworzenie kompleksowego brandingu i dbanie o spójną tożsamość wizualną firmy we wszystkich kanałach komunikacyjnych;

  • Wsparcie przy przygotowywaniu różnorodnych materiałów marketingowych (ulotki, plakaty, katalogi itp.).

Nasze wymagania

  • Umiejętności projektowania nowoczesnych i estetycznych layoutów stron www;

  • Wysokich kompetencji w zakresie projektowania graficznego (kompozycja, typografia, dobór kolorów itp.), popartych doświadczeniem i portfolio;

  • Znajomości narzędzi projektowania graficznego (pakiet Adobe i inne);

  • Znajomości CSS i HTML (kodowanie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem);

  • Kreatywności, otwartości i łatwości generowania nowych pomysłów;

  • Znajomości trendów webdesignu (znajomość trendów UX będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • miejsce pracy w nowoczesnym budynku, usytuowanym w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Wola;

  • możliwość budowania komunikacji wizualnej uczelni wyższej;

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego w godzinach pracy;

  • ciekawe, rozwijające zadania;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie z siedzibą przy ul. Okopowej 59 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Informujemy, że Administratorem danych jest Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna z siedzibą przy ul. Okopowej 59. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

O nas

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to dynamicznie rozwijająca się uczelnia niepubliczna z 20-letnim doświadczenie.

Istniejemy na rynku usług edukacyjnych od 2001 r., a to co nas wyróżnia to wysoka jakość kształcenia dzięki profesjonalnej kadrze dydaktycznej oraz starannie dobranych programach nauczania, dzięki którym słuchacze oprócz wiedzy teoretycznej zdobywają praktyczne umiejętności na najwyższym, światowym poziomie.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Grafika Web Designera.