Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik - Web Designer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo Centrum Druku

    Grafik / Web Designer

    Miejsce pracy: Kraków

    Jeśli jesteś - kreatywnym grafikiem z pasją do tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych, projektujesz skuteczne grafiki reklamowe, mailingi, newslettery, itp., a ponadto jesteś osobą potrafiącą odświeżać istniejące interfejsy graficzne i tworzyć nowe oraz czujesz się designerem, który dąży do perfekcji i doskonali własne kreacje - to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.
    Zapraszamy!

    Opis stanowiska

    • Projektowanie internetowej grafiki reklamowej, mailingów, newsletterów, itp.,
    • Obróbka zdjęć oraz materiałów wideo na potrzeby realizacji kampanii reklamowych,
    • Optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych,
    • Przygotowywanie prototypów funkcjonalnych stron internetowych (UX),
    • Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie realizowanych projektów.

    Oferujemy

    • Komfortowy biurowiec
      - filtr antysmogowy
    • Stabilna pozycja rynkowa
      firmy
    • Biura blisko Centrum
      - 10 minut tramwajem
      od Dworca Głównego
    • Przyjazna atmosfera pracy
      - zaangażowany i zgrany
      zespół
    • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza
      z atrakcjami, paczki i bony świąteczne
    • Doskonalenie
      - udział w interesujących projektach i szkoleniach
    • Regularna dostawa owoców
    • Elastyczne godziny pracy
    • Codziennie świeży sok
    • Ubezpieczenie na życie
      i opieka medyczna
      na preferencyjnych warunkach
    • Karta sportowa
      na preferencyjnych
      warunkach
    • Stabilne warunki zatrudnienia
      - umowa o pracę
      lub współpraca B2B

    Wymagania

    • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu grafiki rastrowej i wektorowej w pakiecie Adobe,
    • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu środowisk webowych,
    • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
    • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • Zaangażowanie w realizowany projekt, odpowiedzialność za wykonywane zadania,
    • Dbałość o szczegóły,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Dodatkowe atuty

    • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika (UX),
    • Znajomość HTML i CSS + ew. JavaScript,
    • Znajomość zagadnień związanych z prototypowaniem (np. Axure, Figma, Zeplin),
    • Znajomość zagadnień RWD oraz projektowania aplikacji na urządzenia mobilne,
    • Poczucie humoru (znacznie umila codzienną współpracę).

    Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji w firmie Centrum Druku sp. j.:

    www.centrumdruku.com.pl/rekrutacja_RODO

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + portfolio) za pomocą poniższego przycisku:

    Prosimy o zapoznanie się i zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Centrum Druku sp.j. z siedzibą w Krakowie (30-054 Kraków), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000493436, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do Centrum Druku sp.j. z siedzibą w Krakowie. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

    Pozostawiamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.