Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik - Web Designer Word Press

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SWING 2 HARMONY sp. z o.o.

    Jesteśmy młodym zespołem przyjaciół prężnie rozwijającym się w e-commerce. Tworzymy kilka znanych marek na polskim rynku, jesteśmy w trakcie otwierania kolejnych oraz zajmujemy się wdrożeniami dla innych firm. W związku z błyskawicznym rozwojem szukamy Grafika - Web Designera znającego bardzo dobrze platformę Word Press.

    Miejsce pracy: Kraków

    Jakie zadania stawiamy przed kandydatem:

    • obsługa techniczna stron tworzonych w WordPress (woocomerce)
    • bieżąca administracja i aktualizacja serwisu,
    • tworzenie i aktualizacja unikalnej oferty produktowej
    • umiejętność projektowania elementów graficznych oraz kodowania ich do stron www, mailingów oraz innych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości HTML 5, CSS3, Photo Shop

    W zamian oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • wsparcie w rozwoju umiejętności w tworzeniu wysoko konwertujących sklepów internetowych oraz marketingu internetowego
    • długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów, samodzielność,
    • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole przyjaciół
    • brak korporacyjnej atmosfery i trybu pracy
    • pracę w stałych godzinach od 8-16, od poniedziałku do piątku.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz"