Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Web Designer

Rolladen Group

  • Skarbowców 23a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Skarbowców 23a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów do nowych stron www

  • Bieżąca aktualizacja i optymalizacja istniejących stron www

  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby on-line

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social media

  • Projektowanie interfejsów użytkownika

  • Projektowanie na potrzeby brandingu, dbanie o spójną tożsamość wizualną firmy we wszystkich kanałach komunikacji

  • Projektowanie materiałów technicznych

  • Znajomość trendów UI w projektowaniu

  • Optymalizacja stron, grafik internetowych pod kątem SEO

Nasze wymagania

  • Portfolio – warunek konieczny

  • Kreatywność, wyczucie estetyki i zaangażowanie

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych

  • Znajomość zasad UI/UX

  • Rozumienie zasad projektowania dla urządzeń mobilnych Responsive web design

  • Rozumienie strategii “mobile first”.

  • Znajomość i rozumienie różnic w formatach graficznych JPG, PNG, WebP itd, w tym formatów wektorowych jak SVG

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

  • Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość HTML5, CSS3, JavaScript

  • Umiejętność tworzenia grafiki wektorowej SVG (Inkscape)

  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku

  • Znajomość narzędzi do optymalizacji grafiki rastrowej i wektorowej

  • Znajomość jednego z programów do prototypowania Sketch, Figma lub XD.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego u jednego z liderów branży w sprzedaży internetowej na rynku niemieckim

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość poszerzania wiedzy w wielu aspektach e-commerce

  • Pracę w profesjonalnym międzynarodowym zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Motywujący system wynagradzania

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Umowę o pracę

O nas

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20 letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Grafik Web Designer.