Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik / Web Designer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2019-04-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem. Kreujemy wizerunek znanych marek poprzez identyfikację wizualną, landing page, fotografię produktową oraz filmy reklamowe. Naszą misją jest dodanie skrzydeł nawet najbardziej niszowym i niestandardowym markom oraz produktom.  Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko grafika komputerowego.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Dołącz do nas jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w rozwojowej branży. Codziennie poznawać nowych ludzi, doradzać im i dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Pracować z młodym, ambitnym zespołem i wspólnie uczestniczyć jak również prowadzić projekty wewnętrzne i zewnętrzne.

    Obowiązki na stanowisku:

    • projektowanie prototypów dla witryn internetowych,
    • przygotowywanie materiałów reklamowych,
    • przygotowywanie materiałów graficznych do druku,
    • przygotowywanie materiałów na potrzeby social media,
    • tworzenie identyfikacji wizualnej.

    Nasze wymagania:

    • poczucie estetyki i kreatywność,
    • znajomość Adobe Photoshop, Illustrator,
    • portfolio z przykładowymi pracami,
    • chęć rozwoju i pozytywne nastawienie – dobry klimat to podstawa 😊

    Mile widziane:

    • znajomość obowiązujących trendów projektowana graficznego,
    • Adobe InDesign.

    W zamian za zaangażowanie oferujemy:

    • wynagrodzenie w przedziale 2000 – 4000 zł brutto na start,
    • bezpłatny parking,
    • opiekę medyczną Medicover,
    • kartę sportową Multisport Plus,
    • catering finansowany przez firmę,
    • wyjazdy integracyjne.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji oraz przesłanie portfolio..

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."