Oferta pracy

Grafik/Web Developer

RAFAŁ MAŁKOWICZ DECODESIGNO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą produkującą tekstylne rolety okienne. W branży e-commerce działamy od kilku lat, zajmując czołowe miejsca w sprzedaży zabezpieczeń przeciwsłonecznych na platformach zakupowych. Obecnie, z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • graficzne projektowanie materiałów marketingowych dla firmy (zdjęcia produktów, bannery i inne)
  • przygotowanie spójnych projektów graficznych na potrzeby stron www, social media oraz serwisów aukcyjnych
  • przygotowywanie plików do druku (DTP)
  • współpraca z działem sprzedaży e-commerce celem przedstawienia Klientowi spójnej identyfikacji wizualnej produktu
  • współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi strony www pod kątem SEO, ADS, Social Media

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z tworzeniem grafik na potrzeby klientów indywidualnych
  • dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • szybkość oraz efektywność w działaniu

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość platformy sprzedażowej Baselinker
  • znajomość oprogramowania Presta i Wordpress
  • lekkie pióro
  • otwartość na nowe doświadczenia

Oferujemy:

  • stabilną pracę w miłej atmosferze z dala od zgiełku miasta, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wprowadzania swoich pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DecoDesign Rafał Małkowicz z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy