Oferta pracy

Grafik & Web Developer

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SOLENERGA SP. Z O.O.

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zmian (treści, pop-upy, nowe zakładki itp.) na stronę WWW (kodowanie w Wordpress/HTML),

  • Tworzenie materiałów graficznych i projektowych na potrzeby marketingowe firmy,

  • Realizacje spójnej strategii, wizerunku i design’u firmy,

  • Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy,

  • Udział w przygotowaniu strategii komunikacji,

  • Udział w publikacji przygotowanych materiałów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia przy tworzeniu stron internetowych, które wyglądają idealnie niezależnie od przeglądarki,

  • Doświadczenia w przygotowaniu graficznych materiałów reklamowych: tworzeniu grafik(reklam oraz postów), animacji, broszur, banerów i innych potrzebnych plików,

  • Dużego doświadczenia w realizacji projektów digitalowych,

  • Doskonałej znajomości programów Adobe Photoshop i Illustrator,(oraz innych potrzebnych do realizacji zadań),

  • Umiejętności samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałości o szczegóły,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • Świadomości nowych trendów w projektowaniu graficznym,

  • Kreatywny umysł - głowa pełna pomysłów, które później przekładają się na realizowane projekty.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę / B2B,

  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu wraz z rozwojem firmy,

  • Narzędzia pracy (iPhone, laptop, niezbędny sprzęt i aplikacje),

  • Szkolenia,

  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Karta sportowa, opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, młody i ambitny zespół, startupowa kultura,

  • Komfortowe biuro na Mokotowie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Przewiń do profilu firmy