Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik – Webmaster

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta z branży fitness, w związku z rozwojem działalności firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny GW/01/2019
    Zakres obowiązków
    • Dbanie o wizualną oraz merytoryczną treść strony internetowej
    • Przygotowywanie materiałów graficznych oraz marketingowych zgodnie z Key Visual w obszarze digitalu i druku (m. in. materiały graficzne na stronę www, display, mailingi, ulotki, grafiki do social mediów itp.)
    • Udoskonalanie i optymalizacja Landing Page - projekty graficzne i ich wdrażanie
    • Koordynowanie działań związanych z funkcjonowaniem strony internetowej firmy - aktualizowanie treści oraz grafiki
    • Dbanie o wizualną spójność marki
    Wymagania
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w agencji interaktywnej
    • Doświadczenie w posługiwaniu się programami z pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
    • Biegła umiejętność obsługi oprogramowania Wordpress
    • Praktyczna znajomość HTML5, PHP, CSS, JavaScript, MySQL
    • Znajomość dobrych praktyk UX oraz UI
    • Umiejętność zabezpieczania witryn
    • Znajomość Responsive Web Design (RWD)
    • Doświadczenie w optymalizacji strony pod kątem SEO
    • Posiadanie ciekawych projektów w portfolio
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Możliwość bezpłatnego korzystania z klubu fitness
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.