Oferta pracy

Grafik – Wideo Animator

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

Polska Press Sp. z o.o.

Jana Zamoyskiego 2

Bydgoszcz

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach: wydawniczym, internetowym oraz usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą największych dzienników regionalnych oraz tygodników lokalnych. Jesteśmy właścicielem naszemiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania/odpowiedzialność:

  • Tworzenie animacji na potrzeby programów komercyjnych i internetu.
  • Wsparcie działań biznesowych w dostarczaniu koncepcji i wizualizowaniu pomysłów.

Wymagania stanowiskowe:

  • Znajomość pakietu Adobe (After Effects, Animate CC, Photoshop).
  • Mile widziana znajomość podstaw html.
  • Kreatywność i znajomość współczesnych trendów tworzenia grafiki na potrzeby internetu.
  • Zmysł estetyczny i znajomość zasad typografii.
  • Zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Inne kluczowe wymagania dla stanowiska

  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Samodzielność, kreatywność, uczciwość, lojalność, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej.

Oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole.
  • Sympatyczną atmosferę.
  • Ciekawe wyzwania kreatywne.
  • Stałe godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym (praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy).
  • Atrakcyjne świadczenia w ramach zfśs oraz możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta sportowa oraz zdrowotna).
  • Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży.

Aplikacje składające się z CV i PORTFOLIO prosimy wysyłać w terminie 4 tygodni od daty ukazania się ogłoszenia.

Proces rekrutacyjny będzie składał się z trzech etapów:
Etap I: Selekcja i ocena aplikacji (CV i PORTFOLIO)
Etap II: Próbka pracy (ocena wykonania zleconego zadania)
Etap III: Rozmowa rekrutacyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
O zakwalifikowaniu do kolejnych etapów będziemy informowali wybrane osoby.

  Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy