Oferta pracy

Grafik

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.

Wrocław

Wrocław

Grafik

Obowiązki:

  • tworzenie grafik na potrzeby druku i internetu
  • przekładanie briefu na koncepty graficzne
  • obróbka graficzna i retusz fotografii
  • tworzenie spójnych oraz zgodnych z CI i standardami marki projektów graficznych
  • śledzenie trendów wśród konkurencji
  • tworzenie i przygotowanie do druku – opakowań, etykiet, kartonów oraz wykrojników i szablonów
  • współpraca z drukarniami

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (potwierdzone portfolio)
  • umiejętności z zakresu obróbki zdjęć
  • biegła obsługa programów graficznych Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki
  • znajomości zagadnień związanych z DTP
  • zaangażowanie, kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość robienia profesjonalnych zdjęć

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • profesjonalne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy