Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do ponad 90 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie - http://righthello.com/
    Grafik
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • projektowanie grafiki na potrzeby stron www
    • projektowanie Landing Pages
    • przygotowywanie projektów reklam internetowych
    • stworzenie identyfikacji wizualnej firmy
    • projektowanie grafik na potrzeby działań social media oraz content marketingu
    • dbanie o stronę wizualną ebooków firmowych oraz pozostałych plików PDF

    Wymagania:

    • 1-3 lata doświadczenia jako grafik internetowy
    • doświadczenie w projektowaniu reklam internetowych
    • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Flash, Illustrator)
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • komunikatywność, otwartość na feedback i umiejętność pracy w zespole
    • znajomość trendów w grafice i designie
    • ponadprzeciętna kreatywność

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • firmowego kindle do własnego użytku
    • zajęcia angielskiego z native speakerem
    Wyślij za pomocą przycisku aplikowania CV oraz krótką informację, dlaczego chciałbyś z nami pracować.
    * Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    **Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku