Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Deante Antczak Sp. J.O firmie

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów multimedialnych i grafik online: bannery internetowe, grafiki na strony www, newslettery, grafiki do mediów społecznościowych, grafiki animowane

  • projektowanie materiałów drukowanych: katalogi, gazetki, reklamy, bannery, billboardy, ulotki, opakowania, instrukcje, gwarancje, naklejki

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi i firmami realizującymi zdjęcia produktowe i aranżacje wnętrz

  • obróbka i archiwizacja zdjęć produktowych i aranżacyjnych

  • współpraca z drukarniami i wykonawcami materiałów reklamowych

  • tworzenie ciekawych i kreatywnych koncepcji akcji i kampanii promocyjnych

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • dbanie o wizerunek firmy Deante

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku lub masz doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych i współtworzeniu akcji promocyjnych dla dużych marek

  • Interesujesz się designem i znasz najnowsze trendy w projektowaniu

  • Masz kreatywne pomysły i interesujesz się zagadnieniami związanymi z nowoczesnym marketingiem

  • Znasz bardzo dobrze pakiet Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)

  • Znasz zagadnienia związane z tworzeniem marki i identyfikacją wizualną firmy (logo, kolorystyka, typografia itp.)

  • Posiadasz umiejętność obróbki zdjęć i tworzenia fotomontaży

  • Znasz podstawowe zagadnienia DTP i masz doświadczenie we współpracy z drukarniami

  • Znasz dobrze pakiet MS Office

  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń

  • Jesteś sumienny/a i zawsze dbasz o szczegóły

  • Mile widziana znajomość podstaw fotografii

  • Mile widziane umiejętności tworzenia grafik animowanych lub filmów (np. AfterEffects, Premiere Pro)

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także bonusy motywacyjne

  • Możliwość rozwoju w kreatywnym i sympatycznym zespole

  • Rozwój wiedzy i kompetencji w oparciu o szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy grafika (m.in. odpowiedni komputer z oprogramowaniem)

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • Możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnych cenach

  • Możliwość ubezpieczenia grupowegoi wiele innych… o czym chętnie opowiemy Ci na spotkaniu

Deante Antczak Sp. J.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nie mogłeś/aś trafić lepiej. Od 30 lat produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyposażenie łazienek i kuchni pod uznaną marką Deante.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, chcielibyśmy powiększyć nasz zespół o kolejnych zaangażowanych i optymistycznych Przedstawicieli Handlowych.

Przewiń do profilu firmy