Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Arts Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań związanych z wydrukami dla branży poligraficznej, reklamowej, druku profesjonalnego (np. dla drukarń, wydawnictw, agencji reklamowych) oraz branży CAD&GIS. Optymalizujemy procesy przygotowania, obróbki i realizacji wydruku, kopiowania i skanowania dostarczając klientom oprogramowanie oraz wielkoformatowe i specjalistyczne urządzenia drukujące, kopiujące i introligatorskie najbardziej znanych producentów, a także zapewniając usługi i doradztwo techniczne autoryzowanego serwisu na terenie całej Polski.

    W związku z rozwojem Działu handlowego specjalizującego się w rozwiązaniach dla cyfrowej poligrafii poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: GAKAM/WWA/2019

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz budowanie z nimi trwałych relacji,
    • profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań i sprzedaż cyfrowych urządzeń drukujących, oprogramowania, urządzeń introligatorskich i usług serwisowych,
    • regularny kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • negocjowanie warunków handlowych,
    • prowadzenie prezentacji handlowych, udział w targach oraz konferencjach branżowych,
    • współpraca z innymi działami firmy,
    • praca w oparciu o system CRM.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży maszyn, urządzeń, software lub nowoczesnych technologii (minimum 2 lata),
    • znajomości branży poligraficznej lub dziedzin pokrewnych (mile widziane doświadczenie nabyte w drukarniach)
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń i materiałów poligraficznych,
    • łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
    • nastawienia na naukę nowych rzeczy i ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji,
    • znajomości j. angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej,
    • odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania,
    • umiejętności ustalania priorytetów,
    • prawa jazdy kat B i gotowości do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta,
    • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia),
    • pracę w oparciu o bogatą ofertę produktów i najnowocześniejszych rozwiązań największych producentów w branży (tj. KONICA MINOLTA, CANON, DUPLO, es-te, KIP i CONTEX) oraz profesjonalne wsparcie handlowe (profesjonalny showroom do prowadzenia prezentacji dla klientów),
    • zaawansowane szkolenia produktowe - również u producentów urządzeń oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych,
    • dostęp do bazy wiedzy,
    • możliwość rozwoju w firmie,
    • komfortowe narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
    • pracę w miłej atmosferze.
    Dowiedz się o Nas więcej na stronie: www.dks.pl

    Chcesz dołączyć do naszego Zespołu?
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV niezbędnej do udziału w rekrutacji następującej klauzuli:

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych
    w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z o.o."

    Informujemy, że:

    1)       Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15.

    2)       W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    3)       Pana/Pani dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku dodatkowej zgody, jeżeli ją Pani/Pan wyrazi również w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i ich podanie jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych zawartych w załączonym formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach (w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku) jest dobrowolne i podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana dobrowolna zgoda. Podanie przez Panią/Pana danych wykraczających poza zakres określony przepisami Kodeksu pracy nie jest obowiązkowe, a brak takich danych w CV nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    4)       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie Administratora oraz będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanej w ogłoszeniu rekrutacji,, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

    5)       Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę – przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    bottom