Oferta pracy

Graphic Designer - ART

DEMO Effective LaunchingO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jeżeli szukasz czegoś więcej niż zwykłej pracy…

..ale chcesz być u źródła Tworzenia.

Uczestniczyć w fascynującym procesie powoływania do życia produktów
i marek. Nadawania im funkcjonalności, potem nazw, kształtów, kolorów.

I własnego niepowtarzalnego języka.

Dołącz do zespołu DEMO Effective Launching jako:

Numer ref.: GD/01/2020

www.demo.com.pl

Zakres obowiązków

  • projektowanie kreacji graficznej w ramach kampanii ATL i BTL
  • projektowanie logotypów i CI
  • projektowanie opakowań
  • projektowanie graficzne stron www i innych formatów internetowych
  • projektowanie grafiki do digital marketing i social media
  • DTP - przygotowywanie materiałów do druku

Wymagania:

  • wykształcenie artystyczne
  • dobra znajomość zagadnień brandingu
  • wiedza z zakresu projektowania reklamowego, CI i opakowań, poparta doświadczeniem i portfolio
  • znajomość nowoczesnych trendów w design
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • sprawność i precyzja w projektowaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • praktyczna znajomość zagadnień DTP
  • znajomość Wordpress będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę przy opracowywaniu koncepcji nowych produktów i marek
  • szansę na realizowanie innowacyjnych projektów i pomysłów
  • dobrą atmosferę
  • pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV oraz PORTFOLIO lub link do PORTFOLIO)
klikając w przycisk aplikowania.

informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy