Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer - Copywriter

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna, lider na rynku peelingu kawowego, wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi (m.in.: Stylowy Kosmetyk 2015 i 2016 , Doskonałość Roku 2016 magazynu Twój Styl oraz Fit Awards magazynu Glamour) poszukuje osoby na stanowisko

    Graphic Designer / Copywriter
    Miejsce pracy: Kraków
    Jeżeli jesteś młodą, energiczną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną osobą, chcącą zdobyć doświadczenie w marketingu i nabyć wiele nowych, dodatkowych umiejętności, masz lekkie pióro, dobrze rozwinięte poczucie estetyki i milion pomysłów na minutę, ­to jest praca właśnie dla Ciebie!

    Zadania:

    • Projektowanie materiałów graficznych POS oraz przeznaczonych do internetu (web design, banery, ads, adwords i inne) zgodnych z identyfikacją wizualną i key visualem marki.
    • Prace kontentowe - copy na potrzeby reklam internetowych, postów social media, strony internetowej, tekstów na opakowania kosmetyków.
    • Prace koncepcyjne przy tworzeniu materiałów graficznych.
    • Projektowanie graficzne opakowań, przygotowanie do druku, wykrojniki opakowań.
    • Bezpośredni kontakt z drukarniami - wybór materiałów, negocjowanie cen.
    • Tworzenie infografik, prostych animacji na potrzeby social mediów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku grafika (warunek konieczny).
    • Znajomości oprogramowania Adobe CC: Photoshop, Illustrator (warunek konieczny), poparte portfolio.
    • “Lekkiego pióra”.
    • Poczucia estetyki, kreatywności i nieszablonowego myślenia.
    • Zapału do pracy i nietypowych pomysłów.
    • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności.

    Dodatkowo mile widziane:

    • Zainteresowanie branżą beauty oraz fashion,
    • Znajomość programu Adobe InDesign oraz/lub Adobe Flash (lub innego do tworzenia animacji).

    W ramach pracy oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w jednej z najbardziej wiodących marek sektora beauty na polskim rynku kosmetycznym.
    • Pracę w świetnym, doświadczonym i młodym zespole.
    • Możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków.
    • Możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów.
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio, a także 3 zdań o sobie, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

    Informujemy jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”