Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer - Copywriter

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna, lider na rynku peelingu kawowego, wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi (m.in.: Stylowy Kosmetyk 2015 i 2016 , Doskonałość Roku 2016 magazynu Twój Styl oraz Fit Awards magazynu Glamour) poszukuje osoby na stanowisko

Graphic Designer / Copywriter
Miejsce pracy: Kraków
Jeżeli jesteś młodą, energiczną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną osobą, chcącą zdobyć doświadczenie w marketingu i nabyć wiele nowych, dodatkowych umiejętności, masz lekkie pióro, dobrze rozwinięte poczucie estetyki i milion pomysłów na minutę, ­to jest praca właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • Projektowanie materiałów graficznych POS oraz przeznaczonych do internetu (web design, banery, ads, adwords i inne) zgodnych z identyfikacją wizualną i key visualem marki.
  • Prace kontentowe - copy na potrzeby reklam internetowych, postów social media, strony internetowej, tekstów na opakowania kosmetyków.
  • Prace koncepcyjne przy tworzeniu materiałów graficznych.
  • Projektowanie graficzne opakowań, przygotowanie do druku, wykrojniki opakowań.
  • Bezpośredni kontakt z drukarniami - wybór materiałów, negocjowanie cen.
  • Tworzenie infografik, prostych animacji na potrzeby social mediów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku grafika (warunek konieczny).
  • Znajomości oprogramowania Adobe CC: Photoshop, Illustrator (warunek konieczny), poparte portfolio.
  • “Lekkiego pióra”.
  • Poczucia estetyki, kreatywności i nieszablonowego myślenia.
  • Zapału do pracy i nietypowych pomysłów.
  • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności.

Dodatkowo mile widziane:

  • Zainteresowanie branżą beauty oraz fashion,
  • Znajomość programu Adobe InDesign oraz/lub Adobe Flash (lub innego do tworzenia animacji).

W ramach pracy oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w jednej z najbardziej wiodących marek sektora beauty na polskim rynku kosmetycznym.
  • Pracę w świetnym, doświadczonym i młodym zespole.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków.
  • Możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio, a także 3 zdań o sobie, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Informujemy jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się