Oferta pracy

Graphic Designer

Grupa PRC holdingO firmie

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kreacja projektów graficznych na nośnikach typu: POS (ulotki, plakaty), outdoor, online (formaty reklamowe i elementy stron www), newslettery, grafiki social media, prezentacje

  • Skład DTP, współpraca z drukarniami

  • Obróbka zdjęć

  • Kreacja logotypów, linii kreatywnych dla kampanii, key visual

  • Praca z klientami z różnych branż, w tym centrami handlowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu graficznym

  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy

  • Umiejętność tworzenia samodzielnie linii kreatywnych, koncepcji kreatywnych itp.

  • Zdolność pracy wielozadaniowej

  • Umiejętności z zakresu DTP

  • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Obsługa programów pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane

  • Nastawienie na rozwój

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Okazję do realizowania własnych pomysłów i koncepcji

  • Niezbędne do pracy narzędzia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość będzie uzależniona od doświadczenia i kwalifikacji

  • Kartę MultiSport

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy