Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

x-kom sp. z o.o.

Znasz pakiet Adobe jak własną kieszeń, a piksel to Twoja ulubiona jednostka miary? Dołącz do naszego kreatywnego teamu. Szukamy Graphic Designera z głową pełną pomysłów i pasją do tworzenia digitalowych kreacji. Osoby, z którą stworzymy niebanalne projekty dla x-kom i marek takich jak Apple, Lenovo, Asus, czy Microsoft. Jeśli uwielbiasz projektować KV, layouty i landing page'e, a aktualne trendy w branży nie są Ci obce – czekamy właśnie na Ciebie.

Jesteśmy ekspertami w branży komputerowej. Łączymy technologię z empatią, aby lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Naszą największą siłą są ludzie. Dzięki jasno określonej wizji tworzymy zespół marzeń, który charakteryzuje się pasją, zaangażowaniem i pracowitością.

Dołącz do naszej zgranej drużyny jako:

Liczba wakatów: 1

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Projektowanie graficzne materiałów marketingowych (m.in. landing page’y, newsletterów, bannerów, infografik)
  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej)
  • Projektowanie kreatywnych, spójnych z założeniami kampanii kreacji na potrzeby strony www i social media
  • Tworzenie reklam animowanych
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wysokiej jakości artystycznej ze szczególnym ukierunkowaniem na UX, CX

Wymagania:

  • Gotowość po podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Kreatywne podejście do realizowanych zadań
  • Znajomość aktualnych trendów w designie
  • Praktyczna znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Adobe After Effects, InDesign, Illustrator)
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS
  • Mile widziana edycja grafiki wektorowej
  • Mile widziana znajomość HTML5/CSS3/JS
  • Mile widziana znajomość frameworka Bootstrap, RWD/AWD
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Skuteczność i precyzja w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat), w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania wiedzy i umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule wpisując
"Graphic Designer".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się