Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POWERBIKE S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko". W celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

Powerbike S. A.O firmie

Powerbike S. A.

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów graficznych do działań digitalowych, m.in. bannery, infografiki, reklamy display, grafiki do mailingów i mediów społecznościowych, ebooki itp.

  • projektowanie elementów stron internetowych i aplikacji

  • opracowywanie key visual dla kampanii marketingowych i działań wspierających sprzedaż

  • odpowiedzialność za spójną identyfikację wizualną marki

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku poparte bogatym portfolio

  • biegła znajomość Photoshop, Illustrator, Figma lub Sketch

  • biegła znajomość programu

  • biegła znajomość specyfikacji formatów reklamowych (online)

  • znajomość zasad UX i chęć rozwoju w tym obszarze

  • zmysł estetyczny oraz umiejętność projektowania w duchu „less is more”

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu reklam w oparciu o HTML5

  • znajomość programów do prototypowania stron internetowych i aplikacji

To oferujemy

  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)

  • częściowo możliwość pracy zdalnej (po okresie próbnym)

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu

  • udział w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych

  • polskie i zagraniczne wyjazdy integracyjne

  • a jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie ważne, to chętnie o tym porozmawiamy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

Jazda na dwóch kołach to nasza pasja. Od 20 lat wspieramy riderów w całej Europie, sprzedając i dystrybuując odzież i akcesoria motocyklowe i rowerowe. Pracujemy szybko i zwinnie. Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji. Nie mnożymy wyników, tylko dzielimy się rozwiązaniami. Lubimy swoją pracę i ludzi, którzy nas otaczają, dlatego już od progu czuć u nas świetną atmosferę. Chcesz się o tym przekonać? Aplikuj już dziś.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje