Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic designer DTP

Holo Agency

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Holo Agency

Podchorążych 71

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wizualizacji graficznych, layoutów, key visuali kampanii

  • Projektowanie materiałów marketingowych i sprzedażowych

  • Projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Graphic Designer

  • Wyczucie estetyki i dbałość o detale

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • Umiejętność pracy z briefem

  • Znajomość zagadnień przygotowania publikacji do druku

  • Doskonała organizacja pracy samodzielnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • naprawdę ciekawe projekty dla globalnych marek,

  • budowę doświadczenia zawodowego w dynamicznej i nowoczesnej firmie,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • plan rozwoju osobistego,

  • dogodną lokalizację: Łódź - kamienica przy ul. Piotrkowskiej, Warszawa - biuro vis-à-vis Łazienek Królewskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną 360. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu. Posiadamy własne studio graficzne. Obecnie nasz team tworzy ponad 70 osób.

Jeżeli pragniesz rozwijać się przy projektach światowych marek, do tego nie boisz się wyzwań, dynamicznej pracy, to dołącz do naszego zespołu. Doświadczenie w agencji reklamowej lub po stronie klienta będzie dodatkowym atutem.