Oferta pracy

Graphic Designer

BERKE Kacper KuczyńskiO firmie

BERKE Kacper Kuczyński

Działosza 34

Działosza (pow. oleśnicki)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblarskiej i poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Zadania:

  • projektowanie materiałów na stronę internetową, landing page, mailingi, kampanie banerowe, newslettery, materiały do social mediów, materiały do druku oraz do obróbki surowych zdjęć produktów
  • przygotowywanie form wizualnych - statycznych i ruchomych - do wykorzystania w mediach online, social media, event, service design i PR
  • przygotowywanie projektów zgodnie z briefem kreatywnym
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki, kreatywność, zdolności manualne, chęć dalszego doskonalenia
  • doświadczenia na stanowisku: grafik kreatywny
  • znajomości pakietu Adobe (znajomość Photoshop, Illustrator, Indesign, Lightroom)
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • bardzo duża dokładność i dbałość o szczegóły
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność tworzenia modeli 3D będzie mile widziana

Oferujemy:

  • Świetny zespół oraz przyjacielską i otwartą atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Praca stacjonarna w biurze w miejscowości Działosza ( powiat oleśnicki )
Prosimy o załączenie CV wraz z linkiem do portfolio.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy