Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Ambient – System Sp. z.o.o.

Graphic Designer

Ambient – System Sp. z.o.o.O firmie

  • Bysewska 27, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bysewska 27

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Illustrator

  • InDesign

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych i komunikacyjnych offline i online (m.in. landing page, bannery, materiały promocyjne, grafiki Social Media, newslettery)

  • Tworzenie etykiet i opakowań na produkty dla branży

  • Projektowanie elementów graficznych dokumentacji produktowej

  • Współpraca z zespołem Marketingu

  • Aktualizowanie treści na stronie www

  • Obróbka graficzna zdjęć produktowych

  • Montaż wideo

Nasze wymagania

  • Przedstawienie kilku przykładowych, zrealizowanych projektów (warunek konieczny)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zakresie projektowania graficznego

  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop/ Illustrator/InDesign

  • Umiejętność przygotowywania plików do druku i znajomość zagadnień z zakresu poligrafii i DTP

  • Umiejętność obsługi systemów do edycji stron www (mile widziany Wordpress)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć rozwijania swoich kompetencji i uczenia się nowych narzędzi i technik

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę, współpracę z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem

  • Zatrudnienie na umowę B2B (świadczenie usług)

  • Praca stacjonarna w firmie

Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów, nie bojąc się trudności, a tym samym czerpiąc radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje