Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

CreateCtrl Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
3 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 50011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej: e-commerce, social mediów itp.

  • Tworzenie materiałów reklamowych min. takich jak billboardów, plakatów, katalogów, voucherów itp.

  • Projektowanie opakowań produktów oraz etykiet

  • Wspomaganie tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych

  • Dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów

  • Praca w ramach międzynarodowego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych itp.

  • Znajomość wymagań projektowych dla materiałów używanych w przestrzeni internetowej

  • Umiejętność przygotowywania materiałów do druku

  • Doświadczenie w projektowaniu potwierdzone w portfolio

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)

Mile widziane

  • Znajomość Adobe XD, Figma lub podobnych

  • Znajomość technologii Web (HTML, CSS) mile widziane

  • Znajomość pojęć związanych z social media oraz e-commerce

  • Znajomość: JIRA

To oferujemy

  • Ewentualny rozwój w kierunku UX/UI Designera

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Udział w konferencjach branżowych

  • Pakiet zdrowotny

  • Pakiet sportowy

  • Kurs języka obcego

  • Miła i przyjazna atmosfera w niewielkim zespole

CreateCtrl Polska Sp. z o.o.

Już od ponad 20 lat w CreateCtrl tworzymy dla naszych klientów rozwiązania informatyczne dla radia, telewizji i VOD – z pasją, indywidualnym podejściem oraz ekspercką wiedzą.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiodące na rynku technologie, a dzięki doświadczeniu jak również nieustanie pogłębianej wiedzy jesteśmy w stanie implementować rozwiązania dla ponad 32 klientów na całym świecie umożliwiając realizacje zróżnicowanych zadań na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej międzynarodowej firmy, gdzie zespół profesjonalistów stawia na pierwszym miejscu jakość dostarczanego oprogramowania, zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj" poniżej.