Logo Pracuj.pl

Graphic Designer / Grafik_czka

ANIA KRUK Spółka z o.o.O firmie

ANIA KRUK Spółka z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 399

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kreacji do materiałów marketingowych na potrzeby kampanii DIGITAL
  • projektowanie materiałów webowych (newslettery, materiały na stronę internetową, materiały - szablony na kanały Social Media)
  • projektowanie oraz przygotowanie materiałów do druku (materiały POS do butików stacjonarnych, materiały dodawane do zamówień)
  • bliska współpraca z Junior Art Directorem i wsparcie prac kreatywnych przy tworzeniu i opracowywaniu koncepcji marketingowych oraz nowych kampanii

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki i dbałość o detale
  • nieszablonowy, twórczy sposób myślenia i projektowania
  • znajomość zasad typografii i umiejętność wykorzystania jej w projektach
  • śledzenie najnowszych trendów i rozwiązań graficznych oraz umiejętność wprowadzania ich w życie
  • doświadczenie w samodzielnej kreacji konceptów
  • swobodne posługiwanie się programami pakietu Adobe: Photoshop / Illustrator / InDesign
  • dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej (minimum 3 dni pracy w tygodniu w naszej centrali w Poznaniu)
  • elastyczny czas pracy
  • pracę z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i ich punktów widzenia, potrafią dawać i przyjmować feedback, którzy patrzą na firmę całościowo i pomagają sobie nawzajem
  • firma rozwija się tak szybko jak ludzie, którzy ją tworzą, dlatego inwestujemy w programy rozwojowe, szkolenia, mamy biurową bibliotekę z książkami biznesowymi i rozwojowym
  • możliwość przyprowadzania zwierzaków do biura - pupile naszych pracowników stali się już stałą częścią naszego Teamu :)
  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat
  • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewnimy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zabrania swojego zwierzaka do biura

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 12 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski. Biżuteria nie jest dla nas wyznacznikiem statusu, a poprawiaczem humoru, drobiazgiem, który dodaje pewności siebie.

Na początku był chaos… a potem zaczęliśmy tkać z niego pattern, który pozwolił nam stworzyć wyjątkową przestrzeń kreatywną.

Więcej o naszej kulturze pracy możesz się dowiedzieć śledząc:

● instagram @ aniakruk_jewellery

● instagram Ani @ aniakruk_unofficial

● czytając artykuły na blogu: https://aniakruk.pl/blog/

Graphic Designer / Grafik_czka, Jana Henryka Dąbrowskiego 399, Jeżyce, Poznań