Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

HR WISE sp. z o. o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma HR Wise Sp. z o.o. – firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie kompleksowego brandingu firmy we wszystkich kanałach komunikacyjnych
  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby on-line (mailingi, newslettery, bannery, landing page)
  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social media
  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby Google Ads
  • Kreatywne współtworzenie kampanii reklamowych
  • Wsparcie przy przygotowywaniu różnorodnych materiałów marketingowych (ulotki, plakaty, katalogi itp.).
  • Opieką nad warstwą wizualną stron internetowych
  • Tworzenie animacji i krótkich materiałów video na potrzeby social mediów
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi
  • Udział w sesjach zdjęciowych
  • Regularny research konkurencyjnych marek pod kątem rozwiązań kreatywnych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży kreatywnej poparte ciekawym portfolio
  • Niewyczerpana kreatywność, inicjatywa i pasja do startupów
  • Zmysł estetyczny
  • Precyzja i dbałość o najmniejsze szczegóły
  • Umiejętność pracy przy kilku projektach na raz
  • Zdolność poruszania się w obrębie różnych technik i stylów: lifestyle / przemysł / biznes
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu i umiejętność dostosowywania ich do konkretnych działań
  • Biegłe posługiwanie się programami graficznym
  • Umiejętność tworzenia animacji i montażu video na potrzeby social mediów
  • Umiejętność przygotowania plików do druku według wytycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane umiejętności ilustratorskie i zmysł fotograficzny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, Umowa o pracę
  • Możliwość realizowania ciekawych i zróżnicowanych projektów
  • Rozwój zawodowy i możliwość szkoleń
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania ich
  • Uczestnictwo w firmowych wyjściach, eventach, itd
  • Świetną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:

Oświadczam, iż zapoznałem się z RegulaminemPolityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne