Oferta pracy

Graphic Designer

OTCF S.A.O firmie

  • ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszymi ofertami i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!

#WeMakeaTeam

Masz doświadczenie w projektowaniu graficznym?

Jesteś komunikatywny i z chęcią podejmujesz nowe wyzwania?

Znasz techniki przygotowania materiałów do druku?

Biegle posługujesz się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)?

Praca w języku angielskim nie sprawia Ci problemu?

Świetnie! Wygląda na to, że to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:

Graphic DesignerNumer ref.: REKR/2021/05/00001

Twoje najważniejsze zadania, za które będziesz odpowiadać, to:

  • współtworzenie kreatywnych koncepcji dla marki
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • optymalizację plików graficznych
  • projektowanie krótkich animacji na potrzeby sacial mediów.

Zapoznałam/-em się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy / współpracy w OTCF S.A., która jest dostępna pod adresem:

Ogłoszenie archiwalne