Oferta pracy

Graphic Designer

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów i rozwój systemów UI (Aplikacja mobilna, webdesign)

  • realizacja kampanii marketingowych (Digital, ATL, SoMe)

  • opieka nad spójnością wizualną marki

  • odpowiedzialność za aktualizację materiałów wizualnych tworzonych, zgodnie z najnowszymi trendami na rynku

  • wsparcie sesji fotograficznych i video

  • wsparcie innych działów w zakresie kreacji i dystrybucji materiałów brandingowych

Nasze wymagania

  • link do portfolio w CV

  • 3 letnie doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, google adds

  • biegła znajomość obsługi środowiska Adobe CC (PSD, AI, IND, XD, AE, AA)

  • dobra znajomość Figmy

  • rozumienie User Experience

  • sprawne posługiwanie się wieloma różnorodnymi programami graficznymi

  • umiejętność pracy z dużymi, złożonymi projektami, jak i małymi grafikami na potrzeby chwili

  • umiejętność organizacji pracy projektowej, wspieranej programami typu Asana

  • chęć stałego doskonalenia swoich umiejętności, śledzenia trendów

  • dobrych zdolności organizacyjnych, umiejętności komunikacyjnych w zespole

  • umiejętność pracy z briefem projektowym

  • zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić!”

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe: wzornictwo, grafika, design

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (współpraca na podstawie umowy o pracę)

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jesteśmy liderem na Rynku - każdy Pracownik ma na to wpływ!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy