Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

LANCERTO S.A.

  • Łańcut

    Łańcut, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie spójnych koncepcji kreatywnych dla dwóch marek.

  • Projektowanie i adaptacja materiałów brandowych (metki, wszywki, etykiety, opakowania, ikony, piktogramy idp).

  • Projektowanie grafiki na kanały social media.

  • Projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych (online, print).

  • Ścisła współpraca z działem produktu i marketingu.

Nasze wymagania

  • Portfolio.

  • Min. 2 letnie doświadczenie w realizacji materiałów graficznych oraz wideo.

  • Znajomość oprogramowania Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign, Premiere itp.

  • Znajomość zasad typografii, kompozycji i umiejętność doboru kolorów.

  • Umiejętność projektowania opakowań, instrukcji obsługi (briefy produktowe).

  • Doskonała organizacja pracy, komunikatywność, kreatywność i potrzeba rozwoju.

  • Wszechstronność, bystre oko, wyczucie estetyki.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B).

  • Pracę zdalną/częściowo zdalną (80%/20%).

  • Możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie modowej.

LANCERTO S.A. to jedna z największych firm w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży dla mężczyzn w Polsce. Nie tylko tworzymy wysokiej jakości kolekcje, ale także dajemy naszym klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań dla nich. Nasze relacje z klientami są bardzo silne, ponieważ często pomagamy im dobrać garderobę na najważniejsze chwile w ich życiu. Towarzyszymy im od studniówki, przez zaręczyny, wesele po ważne wystąpienia i awanse. Potrafimy też zadbać o ich komfort w życiu codziennym.

W Lancerto wierzymy w trwałe relacje z Klientami. Szukamy osób, które chcą z nami budować relacje z Klientami na lata, w atmosferze szacunku, mocnego zaangażowania w pracę, ale i wysokimi premiami.

Przewiń do profilu firmy