Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.O firmie

4 2007 700 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych,

  • przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www: strony promocji i landing page zgodnych z briefem,

  • opracowywanie newsletterów i materiałów na potrzeby social media,

  • projektowanie bannerów,

  • aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu.

Nasze wymagania

  • możesz pochwalić się udokumentowanym doświadczeniem w postaci portfolio,

  • pakiet Adobe (Photoshop i Illustrator) nie skrywa przed Tobą wielu tajemnic,

  • masz wyczucie koloru i znasz zasady typografii i kompozycji,

  • jesteś kreatywny/a i twórczy/a,

  • potrafisz myśleć nieszablonowo,

  • przywiązujesz dużą uwagę do szczegółów,

  • jesteś dobrze zorganizowany/a,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie brief’ów i swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,

  • jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.

Mile widziane

  • znajomość After Effects, 3ds Max, Blender, Maya.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę dostosowaną do Twoich preferencji (umowa o pracę/umowa zlecenie lub b2b)

  • widełki wynagrodzenia 3000-5500 zł netto, w zależności od posiadanych umiejętności,

  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz pracę, o której chcesz pomiędzy 7 a 9),

  • pracę w nowoczesnym, przestronnym biurze w centrum Łodzi oraz częściowo zdalnie,

  • stały rozwój zawodowy, udział w prestiżowych szkoleniach,

  • brak nudy! realizujemy dużo ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach!

  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i inne dodatki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Kilka słów o nas!

Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i rozrywkowej atmosfery, co daje nam poczucie “drugiego domu”. Stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania, kreatywne myślenie, otwartość na zmiany i odwagę potrzebną do podbicia globalnego rynku iGaming.

Tak długo, jak masz uśmiech na twarzy i głowę pełną pomysłów przyjmiemy Cię do naszej rodziny z otwartymi ramionami!

Przewiń do profilu firmy