Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

SPORT INCREASE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S&P SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Z nami będziesz mógł tworzyć:

- oryginalne projekty i spełniać swoje kreatywne ambicje

- wizerunek ciekawej marki

- odjechane grafiki i klasyczne wzory na odzieży

- wyjątkowe materiały marketingowe

Nasze wymagania

Szukamy kandydata, który:

- pokaże niebanalne portfolio

- biegle pracuje w PS, AI, ID

- jest dokładny, a zarazem dynamiczny

To oferujemy

  • ciekawą prace w młodej i ambitnej firmie, która chętnie podejmuje innowacyjne działania

  • umowę z elastycznymi godzinami pracy

  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem w nowocześnie urządzonym i klimatycznym biurze przy ul. Struga w Łodzi

Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dystrybutorem spersonalizowanej odzieży treningowej dedykowanej sportom ekstremalnym. W ciągu 8 lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klubów sportowych z całego świata, które ubraliśmy w indywidualnie zaprojektowaną odzież treningową. Swoją ofertę kierujemy głównie na rynki Europy Zachodniej, gdzie klienci od wielu lat doceniają jakość premium naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy